E mërkurë, Qershor 26, 2019
pushime

Po përgatiteni për pushime? KËSHILLA për Udhëtimin!

Të gjitha që po mendoni janë pushimet, zhytjet në det dhe momentet e relaksimit larg stresit dhe jetës së përditshme? Për të mos prishur...
makine familjare

Makina që janë me 3 karrige për fëmijë (ose më shumë)

Shumica e 5-vendëshve tani kanë 2 pjesë metalike në rreshtin e pasëm të vendeve të tyre, të ashtuquajturat Pikat Isofix, ku sipër tyre mund...

Hapat jetike që duhet ti ndiqni, kur jeni duke drejtuar në mot shumë të...

Moti i keq është rendi i ditës në dimër. Ja se si të drejtoni makinën tuaj në mënyrë të sigurtë me shi të rëndë dhe...

Si të bëni fotot e makinës që shisni!

Tek AutoBox ju keni mundësi të postoni njoftimin të shoqëruar nga  shumë foto. Foto që tregojnë makinën nga jashtë dhe tapicerinë, ose motorin do...

Si duhet të ngasë veturën një grua shtatzënë?

Shtatzënia është një periudhë e veçantë në jetën e një gruaje dhe shumë e arsyeshme, por ka disa rregulla të caktuara dhe të rëndësishme...
SUV

8 SUV/Crossover me bagazhet më të mëdha

Ato janë kompakte, por gjithashtu të bollshme. Të qëndrueshme, por edhe luksoze. Të forta, por edhe ekonomike. Makinat SUV dhe Crossover janë makinat moderne...

Advertisement

Advertisement