Mercedes-Maybach S600 i blinduar (Foto)

Mercedes-Maybach S600 i blinduar. Me një hapësirë më të madhe brënda dhe me një teknologji më të avancuar se Rolls-Royce Phantom dhe Bentley Mulsanne, Mercedes...
video

Një ide unike për të hequr borën mbi makina (VIDEO)

Makina me një sistem të fuqishëm audio dhe ana pozitive... Njerëzit në cdo kohë kanë kërkuar dhe kërkojnë për ide të reja dhe të vecanta për...

Makina gjigande për fundin e botës.

Ky bus për kamping me ngjyrë jeshile ushtarake, me peshë prej 18 tonë dhe me një set të rrotave gjigante, ka befasuar të gjithë....
36,733FansaPëlqeje
15,887NdjekësNdiqe
22,235NdjekësNdiqe
0NdjekësNdiqe
- Advertisement -

Recent Posts

Sa u shit Supra portokalli e Paul Walker?

Ajo kishte dalë së fundmi për shitje nga Mecum me një çmim përfundimtar prej $ 185,000! Duket se çdo ditë do të na angazhojë...

Audi A3 Cabrio XXL