36,771FansaPëlqeje
15,890NdjekësNdiqe
22,235NdjekësNdiqe
0NdjekësNdiqe
- Advertisement -

Recent Posts

Këto ishin veturat më të shëmtuara të vitit

Në shumë organizime për automobilizëm që u mbajtën në vitin 2015, përpos veturave të pëlqyera dhe atyre befasuese, nuk kanë munguar as ato që...