keshilla per te blere makine te perdorur

Disa këshilla për të blerë një makinë të përdorur

Të blini një makinë të përdorur mund të jetë mënyra më e shpejtë, më e thjeshtë dhe më e lirë për makinën tuaj ideale....

Makina e rrallë në mes të bllokut, “habitet” edhe policia (Video)

Vëmendja e kalimtarëve, por edhe e policisë është tërhequr paraditen e sotme nga një automjet i vecantë që është para të kalojë në rrugët...

Rritet çmimi i naftës

Çmimet e naftës kanë filluar të rriten pas një rënieje dyvjeçare. Ekuilibri mes sasisë së prodhuar të naftës së papërpunuar dhe kërkesave për energji...

Ja sa duhet të paguajnë shoferët për 8 rrugët e tjera në Shqipëri

Përveç rrugës së Kombit të gjithë shoferët duhet të paguajnë taksa edhe për 8 rrugë të tjera. Strategjia e taksimit të rrugëve të hartuar...

Amnisti e re për makinat, si do të përfitojnë mbi 100 mijë pronarë

Pronarët e makinave të cilët nuk kanë paguar taksa për më shumë se 10 vite do të kenë një afat prej 6 muajsh për...

Rregullorja e re për të marrë patentat

Patenta Rregullorja e RePas ndryshimeve në Kodin Rrugor, Ministria e Transporteve e Shqipërisë, në përshtatje të tyre, ka miratuar edhe rregulloren e re për autoshkollat...

Si ta ndërroni shpejt e lehtë gomën e makinës

Drejtuesit e makinave duhet të jenë në gjendje që dhe të riparojnë në mënyrë të shpejtë gomat e rëna në rrugë ose ndonjë problem  tjetër...

95 milionë euro për targat me çip

95 milionë euro për targat me çip A duhet dhe pse të humbasë privatësinë e tij cdo pronar automjeti...? Sistemi i targave me çip...

Ja si të bëni një Kontratë Shitjeje për Makina

Kontratë Shitjeje për Makina Faqja jonë ka për qëllim t’i shërbejë tregut të makinave të përdorura dhe të reja në mënyrën më të mirë...

Si e dinë policët që jeni në telefon gjatë ngarjes së makinës?

Shkrimi i teksteve të mesazheve në telefon është i ndaluar për të gjithë shoferët kur janë në timon, por kjo nuk duket se do...

Na Ndiqni

40,307FansaPëlqeje
24,820NdjekësNdiqe
22,235NdjekësNdiqe
34NdjekësNdiqe