elio motors

Elio Motors prodhon makinën 7 mijë dollarëshe për dy persona

Në Shtetet e Bashkuara do të del së shpejti në shitje një makinë e pazakontë, që është prodhuar nga Elio Motors. Për një kohë të...
Avtoros Shaman

Rusia prodhon “bishën” Avtoros Shaman 8×8 për të gjitha terrenet [Video]

Avtoros Shaman është 6 metra e gjatë, 3 metra e lartë, 2.5 metra e gjerë, 2.5 ton e rëndë, ka 8 rrota aktive, 3...
renault trezor

Renault prezanton modelin Trezor, makinën e së ardhmes!

Ajo është konsideruar si makina e së ardhmes, dhe ka arsye të forta për këtë. Renault Trezor është koncepti më i fundit i firmës së...
makinat me te mira te vitit

Makinat më të mira të vitit

Consumer Reports, një organizatë jo qeveritare e cila merret me vlerësimin e produkteve të ndryshme, këtë vit në bashkëpunim me ekspertët e automobilizmit kanë...
BMW

Njihuni me motoçikletën e së ardhmes BMW Motorrad VISION NEXT 100

Veturat mund të kenë avantazhe dhe edhe më shumë tipare të sigurisë, për parandalimin e lëndimeve të njerëzve gjatë aksidenteve se sa motoçikletat e...

Prezantohet Mansory Bentley Bentayga me 701 kuajfuqi

I paralajmëruar përmes një fotografie ngacmuese në maj të këtij viti, tani para nesh vjen zyrtarisht paketa e kompanisë së njohur Mansory për modifikimin...
kia

KIA prezanton veturën që parkohet vet

Zyrtarët e kompanisë me bazë në Seul të Koresë së Jugut, kanë deklaruar kohë më parë se janë duke punuar në një makinë që...
land rover

Land Rover Defender i ri do të lansohet më 2018

Vetëm pak ditë pasi lansoi modelin Discovery, kompania britanike ka bërë të ditur se pas dy vitesh do ta lansojë një Defender të ri. Mësohet...
volvo

Volvo prodhon kamionin më të shpejtë në botë

Volvo ka ndërtuar një kamion më të avancuar se gjith të tjerët, i cili ka thyer dy rekorde të Ginisit ne Suedi. Kamioni quhet ‘Iron...
Mercedes Benz Maybach S 600

Mercedes-Benz prezanton modelin e ri “Mercedes-Maybach S 600 Pullman Guard”

Makina e blinduara janë të nevojshme për shumë njerëz të famshëm dhe me ndikim, por jo të gjitha ofrojnë mbrojtjen e duhur. “Benz Mercedes” ka...
36,958FansaPëlqeje
16,051NdjekësNdiqe
22,235NdjekësNdiqe
0NdjekësNdiqe
- Advertisement -

Recent Posts

Audi i ri RS3 garon me S3 Sedan, nga 0-225 km/orë

Sa më i shpejtë është Audi RS3 në krahasim me S3 sedan? Video tregon dallimin që japin 67 kuaj-fuqi shtesë, nga 0-225 km / orë....

Audi A3 Cabrio XXL