Shtëpi Video

Video

36,982FansaPëlqeje
16,296NdjekësNdiqe
22,235NdjekësNdiqe
0NdjekësNdiqe
- Advertisement -

Recent Posts

video

Evolucioni i timonit në historinë e Formula 1

Evolucioni i timonit në Formula 1 Zhvillimi i makinave të Formula 1 nëpër dekada është i shpejtë, si pasojë e zhvillimit të teknologjis, dhe konkurrenca...