supermakinat

Supermakinat për Londër për filmin e radhës “Transformers”

Supermakinat për Londër. Filmi i pestë i sagës “Transformers” po pritet me padurim nga fansat, ndërkohë që fotot që vijnë nga sheshxhirimi i Londrës do...

Buggati sfidohet nga Lamborghini

Buggati sfidohet nga Lamborghini Ndoshta kemi parë shumë gara me makina, por si kjo në video e makinave super sportive, më të shtrenjta është vërtetë...

New “Porsche 911 R”me 500 kuaj fuqi.

New “Porsche 911 R”me 500 kuaj fuqi. Ju që jeni besnik i veturës “Porsche”, përgatituni fort: “Porsche” ka prezantuar shumë detaje në bukurinë e quajtur...

“Bugatti Chiron” me 1.500 kuaj fuqi, deri 450 km/h

“Bugatti Chiron” me 1.500 kuaj fuqi, deri 450 km/h Është një ndjenjë e përjetshme që kur “Bugatti Veyron” ka bërë një lloj pirgu si vetura...

Fitoni një udhëtim në Formula 1 Grand Prix Monako

Mos e humbisni shansin për të fituar një udhëtim në Formula 1 Grand Prix Monako Për të festuar nisjen e Roadshow, destinacionin...

Mercedes-Maybach S600 i blinduar (Foto)

Mercedes-Maybach S600 i blinduar. Me një hapësirë më të madhe brënda dhe me një teknologji më të avancuar se Rolls-Royce Phantom dhe Bentley Mulsanne, Mercedes...
video

Një ide unike për të hequr borën mbi makina (VIDEO)

Makina me një sistem të fuqishëm audio dhe ana pozitive... Njerëzit në cdo kohë kanë kërkuar dhe kërkojnë për ide të reja dhe të vecanta për...

Makina gjigande për fundin e botës.

Ky bus për kamping me ngjyrë jeshile ushtarake, me peshë prej 18 tonë dhe me një set të rrotave gjigante, ka befasuar të gjithë....
video

Evolucioni i timonit në historinë e Formula 1

Evolucioni i timonit në Formula 1 Zhvillimi i makinave të Formula 1 nëpër dekada është i shpejtë, si pasojë e zhvillimit të teknologjis, dhe konkurrenca...

BMW M4 ngarkuar me gjithë të mirat (video)

M4 me 431 kuaj-fuqi "mbart" të gjithë njohuritë teknologjike të modeleve sportive BMW, duke qenë një nga Coupe më autentike të performancës. Por për...

Advertisement

Advertisement