Fitoni një udhëtim në Formula 1 Grand Prix Monako

0
127

Mos e humbisni shansin për të fituar një udhëtim në Formula 1 Grand Prix Monako

shitblerje makinash Për të festuar nisjen e Roadshow, destinacionin thelbësore për pronarët e makinave, blerësit dhe entuziastët e zjarrtë, ne kemi gjetur një udhëtim dhurate për Formula 1 Grand Prix në Monako! Ju dhe një mik mund të fitoni * një paketë të madhe çmimi, e cila përfshin: • Udhëtim airfare në Nice, Francë • 2 bileta tribune për F1 Monaco Grand Prix të ofruara nga miqtë tanë në Tata Communications, ofruesi zyrtar i lidhjes së Formula 1. • Pesë netë në Le Meridien Beach Hotel Plaza • Transporti nga Aeroporti • $ 500 për shpenzime Screenshot_7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine + 3 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.