makinave

Ja si do jete e ardhmja! Funksionimi i makinave…

Makinave të së ardhmes nuk do t’u duhet një mekanik që t’i rregullojë, pasi pajisjet e tyre elektronike do të kenë dërguar paraprakisht mesazhe...

Audi ska te ndalur ai se fundmi ka prezantuar makinën që riparohet vetë…

Publikohen fotografitë që shfaqin konceptin e makinës së re nga Audi. Sipas pamjeve, kemi të bëjmë me një veturë që nuk është parë më...
video

Njihuni me garazhin e veturave që paloset

Të ndërtosh një garazh nuk është lirë, dhe nëse nuk e keni një të tillë në shtëpi, të gjitha opsionet tjera nuk do t’ju...
video

Vjen Mercedes-Benz R50 per Pervjetorin e AMG

ThashethemeLe të shkojmë në vitin 2017 ku Mercedes-AMG R50 një SuperMakinë për 50 vjetorin e AMG-së hidhet në treg. Kjo SuperMakinë thuhet se mund të ketë deri...

10 produkte fantastike qe mund te besh me Goma Makinash

Per te krijuar nje ambjent te kendesh ne shtepi, zyre apo cfaredo ambjenti nuk eshte gjithmone e nevojshme per te shpenzuar nje pasuri te...

Audi A3 Cabrio XXL

Diku tek inxhinieret në Ingolstadt qëndroi një Audi A3 Cabrio . Pa zhurmë më tej ndërtuar Audi A3 ne versionin XXL nga nxënësit e tij...
video

TOP 10 makinat më të shtrenjta të POLICIS në Botë 2016

Nese deri tani nuk e keni ditur cilat jane 10 Makinat me te shtrenjta te policise ne Bote atehere shikoni kete video dhe mesoni...

Biçikleta e frymëzuar nga BMW M2 Coupe i ri (Foto)

BMW ka lansuar një biçikletë të re, për nder të veturës M2 Coupe, duke ofruar kështu një dizajn të mahnitshëm për sy në ngjyrë...
video

‘Bisha’ çeke, makina 6×6 e cila ja kalon dhe Hummer’it Foto/Video

“Bureko 6×6 Pickup” është prodhim i kompanisë çeke “Burekone S.R.O”, ndërsa është i bazuar në modelin “Land Rover Discovery”. Dizajni i këtij Pickupi është i...
video

Kompania BMW me shpikje mahnitëse për bebe (Video)

Nuk e kishit menduar kurrë, por ja që ndodh. BMW ka shpikur një palë këpucë për bebe, që nuk i lënë të rrëzohen.Gjigandi gjerman thotë...

Na Ndiqni

40,307FansaPëlqeje
24,823NdjekësNdiqe
22,235NdjekësNdiqe
34NdjekësNdiqe