Tani edhe për makinën tuaj do të ketë ”Corape” për dimër!

0
870

Po,,, Po ështe e vërtet, tani edhe për makinën tuaj do të ketë ”Corape”

”Corapet” për makina RUD-matic Soft Spike është një pëlhurë e teknologjisë së lartë  ku me anë të secilës mund të ecet pa problem në terrene të rrëshqitëshme, si në borë dhe akull. Vendosen me shumë lehtësi tek gomat e makinës. Ndiqni Videon se si mund ti përdorni . . .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 3 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.