bugatti

Kush e mendonte se vetëm ndërrimi i vajit të Bugatti Veyron, kushton sa një...

Herën tjetër kur ju ankoheni se sa shtrenjtë ka bërë makina juaj, ose kur nguroni të paguani për ndërrimin e vajit në makinë, vetëm...

Ky Golf 2 i ka 1.200 kuaj fuqi dhe është më i shpejtë se...

I ka mbi 1.200 kuaj fuqi dhe e gjithë kjo fuqi është e shpërndarë në të katër rrotat 4×4, kurse autori i Golf 2...
nissan

Nissan Rogue me shirita lëvizëse (Foto)

Në New York Auto Show 2017, Nissan do të sjellë makinën që në vend të rrotave, ka shirita lëvizëse sikur të tankeve.Modeli Rogue, që...

10 veturat më të këqija që janë prodhuar ndonjëherë [foto]

Makina ndonjëherë mund të jetë e pa sigurt, e shëmtuar, e keqe në vozitje e shumë e pa rehatshme. Është e vështirë të zgjidhen veturat...

Shefi u blen punëtorëve vetura dhe banesa

Savij Dholakia i ka shpërblyer punëtorët e tij me 400 banesa dhe 1,260 vetura, për shkak të arritjes së qëllimeve të kompanisë.Dholakia është pronar...
audi a9

Audi A9, të gjithë janë të mahnitur me konceptin e saj.

Audi A9, një koncept madhështor. Audi A9 drejt teknologjisë elektrike.Veturat elektrike do të pushtojnë botën në të ardhmen dhe të gjitha markat e mëdha janë...

Ja sa duhet të paguajnë shoferët për 8 rrugët e tjera në Shqipëri

Përveç rrugës së Kombit të gjithë shoferët duhet të paguajnë taksa edhe për 8 rrugë të tjera. Strategjia e taksimit të rrugëve të hartuar...

Si ta lajme makinen ne Shtepi?

Ja disa udhezime: Parkojeni makinen tuaj ne nje vend ku uji te jete i rrjedhshem dhe te jete ne hije ne menyre qe te mos...
video

Historia e Porsche 911 në 90 sekonda (video)

Porsche 911, një histori në 90 sekonda Porsche 911 numëron plot 52 vjet,në këtë video 90 sekondëshe do të shpaloset i gjithë historiku i kësaj makine që...

Tani edhe për makinën tuaj do të ketë ”Corape” për dimër!

Po,,, Po ështe e vërtet, tani edhe për makinën tuaj do të ketë ''Corape'' ''Corapet'' për makina RUD-matic Soft Spike është një pëlhurë e teknologjisë së lartë  ku me...

Na Ndiqni

40,307FansaPëlqeje
24,820NdjekësNdiqe
22,235NdjekësNdiqe
34NdjekësNdiqe