BMW M4 ngarkuar me gjithë të mirat (video)

0
94

M4 me 431 kuaj-fuqi “mbart” të gjithë njohuritë teknologjike të modeleve sportive BMW, duke qenë një nga Coupe më autentike të performancës. Por për ata që pamja konsiderohet konservatore… kompania gjermane ka në dispozicion Kit Upgrade M Performance. Pjesë e Performancës M është në dispozicion jo vetëm për modele të BMW M por edhe për versionet e thjeshta dhe përfshin përmirësime për Aerodinamikën, për pjesët mekanike, skeletin dhe ndërhyrje kozmetike në kabinën e pasagjerëve. Lexoni KETU për prodhimin e kufizuar të M4 DTM Champion Edition, e krijuar me preteksin për të fituar titullin në Kampionatin Gjerman të Makinave të Turizmit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − thirteen =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.