Supermakinat për Londër për filmin e radhës “Transformers”

0
152
supermakinat

Supermakinat për Londër.

Filmi i pestë i sagës “Transformers” po pritet me padurim nga fansat, ndërkohë që fotot që vijnë nga sheshxhirimi i Londrës do ta bëjnë edhe më të ethshëm padurimin.

“Transformers: The Last Knight” bëri që në kryeqytetin e Anglisë të vinin vërdallë disa supermakina, përfshirë një Lamborghini Centenario, një Chevrolet Camaro dhe një Aston Martin DB11.

Mes tyre ishte edhe një McLaren 570 kuqezi, që shkon nga 0 në 100 km/h për 3 sekonda dhe ka një shpejtësi maksimale 330 km/h.

Ndërkohë, Lamborghini Centenario është vetëm një nga 40 të ndërtuara dhe për këtë arsye kushton rreth 2 milionë euro.

Trupa e xhirimit po filmonte një skenë ndjekjeje nga policia.

“Transformers: The Last Knight” do të shohë rikthimin e Mark Wahlberg si Cade Yeager, Josh Duhamel si koloneli Lennox, Tyrese Gibson si Robert Epps dhe Stanley Tucci si Joshua Joyce.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 − 3 =