Buggati sfidohet nga Lamborghini

0
159

Buggati sfidohet nga Lamborghini

Ndoshta kemi parë shumë gara me makina, por si kjo në video e makinave super sportive, më të shtrenjta është vërtetë një moment mbresëlënës. Dy super makina që sfidojnë njëra tjetrën në tunelin e Aeroportit të Manchesterit në Angli. Buggati Veyron dhe Lamborghini Aventador janë dy nga supermakinat më të shtrenjta dhe më të shpejta në botë. Padyshim një sfidë mes tyre do të ishte diçka e bukur për tu parë, por më shumë për tu provuar. Këtë e kanë bërë dy pronarë të këtyre super makinave në tunelin e Aeroportit të Manchesterit në Angli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − six =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.