Brenda makinës luksoze të Kim Kardashian (Foto)

0
756

Kanye West dhe Kim Kardashian janë aq të famshëm saqë edhe kur blejnë makinë të re, kjo bëhet lajm.

Ylli televiziv dhe këngëtari kanë investuar një shumë të mirë për të blerë një Mercedes-Benz Maybach luksoz. Sipas TMZ, çmimi bazë i kësaj veture është 200.000 dollarë. Ky lajm vjen në kohën kur Kanye West po përjeton një moment të mirë në karrierë, pasi sipas CNN Money, albumi i tij, “The Life of Pablo”, është dëgjuar miliona herë.

makina_ne_shitje

 

makina_ne_shitje

makina_ne_shitje

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.