Brenda makinës luksoze të Kim Kardashian (Foto)

Kanye West dhe Kim Kardashian janë aq të famshëm saqë edhe kur blejnë makinë të re, kjo bëhet lajm.Porse ylli televiziv dhe këngëtari kanë...

Del ne Shitje Makina e Cristiano Ronaldos, mund ta blini me gjysmë çmimi (Foto)

Bentley që dikur ka qenë në pronësi të Cristiano Ronaldos ka dalë në shitje në Auto Trader.Modeli i vitit 2008, Continental GT Speed, ka...
video

Kompania BMW me shpikje mahnitëse për bebe (Video)

Nuk e kishit menduar kurrë, por ja që ndodh. BMW ka shpikur një palë këpucë për bebe, që nuk i lënë të rrëzohen.Gjigandi gjerman thotë...

Rregullorja e re për të marrë patentat

Patenta Rregullorja e RePas ndryshimeve në Kodin Rrugor, Ministria e Transporteve e Shqipërisë, në përshtatje të tyre, ka miratuar edhe rregulloren e re për autoshkollat...

Na Ndiqni

40,307FansaPëlqeje
24,823NdjekësNdiqe
22,235NdjekësNdiqe
34NdjekësNdiqe