llambat e makines

Ju ndizen llambat…? E dini kuptimin e tyre…?

Teksa teknologjia përparon, aq më komplekse bëhen automjetet tona. Në vitet e fundit ato janë mbushur me tru dhe sensorë që çdo dhjetë të...
SUV

8 SUV/Crossover me bagazhet më të mëdha

Ato janë kompakte, por gjithashtu të bollshme. Të qëndrueshme, por edhe luksoze. Të forta, por edhe ekonomike. Makinat SUV dhe Crossover janë makinat moderne...
bli makine

Disa këshilla për të blerë një makinë të përdorur

Të blini një makinë të përdorur mund të jetë mënyra më e shpejtë, më e thjeshtë dhe më e lirë për makinën tuaj ideale....
makine familjare

Makina që janë me 3 karrige për fëmijë (ose më shumë)

Shumica e 5-vendëshve tani kanë 2 pjesë metalike në rreshtin e pasëm të vendeve të tyre, të ashtuquajturat Pikat Isofix, ku sipër tyre mund...

Si të bëni fotot e makinës që shisni!

Tek AutoBox ju keni mundësi të postoni njoftimin të shoqëruar nga  shumë foto. Foto që tregojnë makinën nga jashtë dhe tapicerinë, ose motorin do...

Si duhet të ngasë veturën një grua shtatzënë?

Shtatzënia është një periudhë e veçantë në jetën e një gruaje dhe shumë e arsyeshme, por ka disa rregulla të caktuara dhe të rëndësishme...

Advertisement

Advertisement