Renault prezanton modelin Trezor, makinën e së ardhmes!

0
135
renault trezor

Ajo është konsideruar si makina e së ardhmes, dhe ka arsye të forta për këtë.

Renault Trezor është koncepti më i fundit i firmës së njohur.

Ajo është një makinë elektrike e cila përveç anës ekonimike ka edhe një dizajn special.

Pjesa e sipërme është totalisht e lëvizshme dhe makina ka nëj zhurmë minimale kur është në lëvizje.

Kap një shpejtësi prej 100 kilometrash në vetëm katër sekonda.

Ka një shpejtësi reale prej 300 kilometrash në orë, pavarësisht se kompania reklamon më shumë.

Ajo do kushtojë plotë 3 milionë dollarë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

six + 2 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.