Motorristja e cmendur Sarah Lezito. Ajo nuk ka zemër dhe shpirt !!! E patrembura Sarah Lezito është padyshim Motorristja më e mirë që kam parë!

Kjo vajzë është e mahnitshme. Nuk ka asnjë fjalë tjetër që do të përshkruajë atë më mirë. Ju mund ti thërrisni asaj e aftë, ju mund ti thërrisni asaj profesioniste, por e mahnitshme është përshkrimi më i saktë. Ajo hipën në motorrin e saj si asnjë tjetër motorrist dhe gjëja interesante është se ajo është një vajzë. Ju kurrë nuk kani parë një vajzë si kjo më parë. Ajo ka fuqinë për të mbajtur motorrin në gomën e pasme dhe ajo është Sarah Lezito e cila vjen nga Franca.
Ju ndoshta mendonit se një vajzë nga Franca do të ishte e qetë, vajzë romantike por ajo pretendon se ajo ka rënë në dashuri me motoçikletat që kur ishte fëmijë dhe tani ajo nuk mund të jetojë pa motorrin e saj. Për të mësuar më shumë rreth saj apo të shikojnë më shumë video të shikoni faqen e saj.
Ajo përdor moto nga prodhues të ndryshëm, por ajo thotë se nuk ka rëndësi kush e bën motorrin, por ai që e nget atë. Dhe ajo ka të drejtë. Ajo drejton motorrin e saj në çdo pozicion të jetë e mundur, duke qëndruar deri në dy duart në sabrator ose ulur në drejtim të kundërt. Nuk ka asnjë problem për këtë vajzë, ajo është duke bërë gjithcka të jetë e mundur. Shikoni Videon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − 9 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.