BMW prezanton modelin e ri X2

0
392
BMW X2

BMW është duke u bërë gati që të lansojë përsëri një veturë të re, pas X6 dhe X4, një tjetër SUV sportiv është në përfundim e sipër – X2 më i vogël.

I parashikuar nga ngjarja e veturave në Paris, X2 është gati të futet në prodhim për të debutuar më pas më 2018.

Vetura ka një pamje mahnitëse dhe pritet që të ketë edhe një performancë të shkëlqyer.

https://www.youtube.com/watch?v=JPA3RcbgU2Q

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

one + 7 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.