Mercedes Benz prezanton “bishën” e rradhes GLE Coupe AMG Onyx G6

0
2462
Mercedes Benz

Mercedes Benz njihet nga të gjithë si një nga kompanitë më të mëdha për prodhimin e makinave, jo vetëm luksoze por dhe shumë cilësore, ndoshta më të mirat në histori.

Tashmë ajo ka nxjerrë në treg dhe makinën më të re, e cila konsiderohet si ‘Bisha’.

Bëhet fjalë për Mercedes-Benz GLE Coupe AMG Onyx G6, e cila është me të vërtetë një makinë e bukur, e fuqishme dhe mjaft komode.

Ajo ka një motor 3.0 litra Bi-Turbo me 460 kuaj fuqi, ndërsa dizajni i brendshëm është mahnitës.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven + 13 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.