BMW Seria 7 e re me goma Forgiato Quattresimo

0
239
Goma

Shumica e veturave të modelit Seria 7 nga BMW janë porositur me goma G11 nga kjo kompani.

Kjo BMW Seria 7 e zezë vjen më ndryshe me një pamje më “gangstere” falë gomave Forgiato Quattresimo, transmeton Express. Këto goma mund të shihen kryesisht në veturat dhe SUV e ulëta.

Këto goma janë ndërtuar me alumin të nivelit ushtarak dhe vijnë me forma dhe ngjyra të ndryshme.

Këto goma nuk e bëjnë këtë BMW më elegante se modeli Alpina apo M Sport, por i japin asaj një dukje të ngjashme me Lexus të viteve 90.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 + 5 =