Prodhuesi britanik i makinave, e ka lançuar një video të shkurtër ku e tregon modelin e ri të Land Rover, i cili do të testohet vitin e ardhshëm.

Discovery i cili është ende i mbuluar do të testohet në ujë, rërë të shkretëtirës, gurë të thepisur, si dhe rrugë të ngrira.

Me fuqinë dhe shpejtësinë që ka Land Rover, ky model largohet me lehtësi dhe duket sikur po lëviz nëpër asfalt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen + 3 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.