Audi ska te ndalur ai se fundmi ka prezantuar makinën që riparohet vetë…

0
267

Publikohen fotografitë që shfaqin konceptin e makinës së re nga Audi. Sipas pamjeve, kemi të bëjmë me një veturë që nuk është parë më parë në rrugë. Modeli i paemëruar që është dizajnuar nga Daniel Garcia, thuhet se riparohet vet në rast të përplasjes, si dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike.

Nuk bëhet e ditur se nga çfarë materiali do të jetë i punuar ky automjet, që duket sikur ta ketë të njëjtë kapakun dhe xhamin e përparmë. Pos imazheve që janë publikuar nga vet kompania, nuk është bërë i ditur asnjë detaj tjetër për këtë model të ri.

 

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.