E shtunë, 11 Korrik, 2020
Mercedes Benz Maybach S 600

Mercedes-Benz prezanton modelin e ri “Mercedes-Maybach S 600 Pullman Guard”

0
Makina e blinduara janë të nevojshme për shumë njerëz të famshëm dhe me ndikim, por jo të gjitha ofrojnë mbrojtjen e duhur. “Benz Mercedes” ka...

Se shpejti vjen KIA RIO me gjeneraten e katërt

0
Gjenerata e katërt e Kia Rio është duke festuar premierën e tij botërore në Paris Motor Show në vitin 2016 (tetor 1 në 16).Tashmë...

Njihuni me 10 Makinat me luksoze 2016

0
10 Makinat me luksoze 2016: - Audi S8 - BMW 7 Series - Jaguar XJ - Lexus LS 600h L - Mercedes S 65 AMG - Porsche Panamera - Maserati Quattroporte -...

Njihuni me PodRide, një biçikletë-veturë tepër interesante (Video)

0
Inxhinieri nga Suedia i ka lindur një ide fantastike për krijimin e një biçiklete me katër rrota, të mbuluar nga pëlhura. Mikael Kjellman ka krijuar...