Cadillac prezanton konceptin e mahnitshëm të modelit Escala

0
234
cadillac

Prodhuesi amerikan i veturave, ka prezantuar edhe më parë koncepte të Escala, por që kurrë nuk janë prodhura si vetura serike për përdorim.

Por, kësaj radhe besohet se Cadillac do ta prodhojë këtë formë dhe nuk do të mbetet sikur modelet e mëparshme.

Ky ekzemplar është një sedan shumë i madh, që ka hapësirë të bollshme për katër persona, si dhe shumë bagazh. Pos formave të mahnitshme që ka në pjesën e jashtme, enterieri i bollshëm dhe luksoz është shumë i dashur.

Mbi të gjitha bien në sy tabletet e vendosura në çdo cep, teknologjia e lartë e sistemit komandues, që përfshinë kamera dhe ekrane të ndjeshme në prekje.

Në videon e postuar më poshtë, mund t’i shihni nga afër detajet e këtij automobili.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − 11 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.