Njihuni me Audin që kushton 500,000 dollarë

0
486
audi

Kur i kthen fantazitë në realitet ka koston e lartë.

Modeli R8 nga Audi është dizajnuar sipas lojës Final Fantasy XV dhe kushton gati gjysmë milioni dollarë amerikan. Zhvilluesi Square Enix në bashkëpunim me Audi kanë dizajnuar modelin R8 të quajtur “Star of Lucius”, transmeton Express. Çmimi i këtij modeli është rreth 500,000 USD.

Shikoni dhe Galerine:                                    AutoBox.al                                           

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 4 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.