Nese deri tani nuk e keni ditur cilat jane 10 Makinat me te shtrenjta te policise ne Bote atehere shikoni kete video dhe mesoni se cilat jane 10 makinat me te shtrenjta te Policise


Ja cilat jane 10 Makinat me te shtrenjta te Policise:

        Marka:          Modeli:          Cmimi:             Shpejtesia:              Shteti:
10)
 Corvette             C7            $70,000         181 mph/291 kmh       Gjermani
9)     Nissan              GTR           $100,000       196 mph /315 kmh          UAE
8)    Porsche             911           $110,000       180 mph/289 kmh        Australi
7)      
Audi                 R8            $200,000       202 mph/325 kmh        Gjermani
6)  Lamborghini     Huracan        $250,000       203 mph/326 kmh            Itali
5)    Ferrari                FF            $300,000       208 mph/334 kmh       Dubai (UAE)
4)  Lamborghini    Aventador      $250,000       217 mph/349 kmh       Dubai (UAE)
3)    Bugatti            Veyron        $1,6 Million     253 mph/407 kmh       Dubai (UAE)
2) Aston Martin       One-77       $1,8 Million     221 mph/356 kmh       Dubai (UAE)
1)    Lykan           HyperSport     $3,4 Million     248 mph/500 kmh           (UAE)


 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × two =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.