JA KUR DO DALE NE TREG MODELI I RI BMW X7

0
62

Gjiganti i prodhimit të automobilave BMW nuk njeh kufij.

Së fundmi gjermanët kanë publikuar modelin e tyre të ri BMW X7. Ky model do të ketë një motor me gjashtë ose tetë cilindra të ngjashëm me modelin hibrid që do të përshtatë sistemin xDrive40e dhe pritet të prodhojë 544 kuaj fuqi. Ajo pritet të prezantohet zyrtarisht në fund të vitit 2017 ose në fillim të vitit 2018. 2016-BMW-X7-side 2016-BMW-X7-rear 2016-BMW-X7-interior

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + 19 =