Ja si duket Audi Q7 i ri (FOTO)

0
93

Audi Q7

Audi France së funmdi ka publikuar fotot më të fundit të modelit të tij Q7 për të cilin është përkujdesur Audi Exclusive. Audi Q7 i ri karakterizohet me eksterier ngjyrë gri, disa elemente me ngjyrë të zezë  (duke përfshirë maskën e përparme) dhe rrotat pesë-cepësh prej alumini. Ndërkohë akoma nuk dihen informacione të tjera në lidhje me çmimin apo karakteristikat e tjera përfshirëse të modelit. 224017 224018

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × three =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.