Top 10 makinat më të shtrenjtat në Amerikë

0
337
10 makinat

Shikoni cilat janë makinat më të shtrenjtat në Amerikë

Disa makina janë projektuar thjesht për të ju dërguar juve  nga pika A në pikën B –  por makinat që do t’i prezantojmë në vijim nuk janë ë atij lloji, përcjell rtv21.tv

Çmimi mesatar i blerjes së një makine të re në SH.B.A. është rreth  34,000 dollarë –  ndërsa në këtë listë makina  më e lirë në listën në vijim është shtatë herë më e lartë se shifra paraprake. Automjetet e mëposhtme janë jashtëzakonisht të veçanta dhe janë më të shtrenjtat në Amerikë.

Shijojeni…

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + eighteen =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.