Office-K bëri një Tesla Model S një makinë të gjitha krom!

0
210

Rasti në pikën me Zyrën-K , një etiketë japonez i cili është i njohur edhe për vet … contraptions extrovert. Kur është fjala për Teslaparë këtu, zhvilluesi aftermarket shkoi për një përfundojë krom , kështu që sedan tani duket si një pasqyrë që përsëritet. Në fakt, duke pasur parasysh faktin se tendencat e fundit të përfshirë me ngjyrë krom përfundon, ne jemi pak i befasuar për të shih Office-K fërkimit me modelin “klasik”.  Ndërsa përfundojë të gjitha-shkëlqim bën të vështirë për të përqëndrohet në çdo gjë tjetër, ne kemi për të shpjeguar model S paketat një kit trup. Vjen nga Zejtare Shpirti, është lloji i pakos që nuk marrin gjërat shumë larg në emër të tërhequr vëmendjen, të paktën sa i përket styling është i shqetësuar. Megjithatë, më shumë ose më pak e vërtetë fibër karboni . Thjesht nuk mund të mungojnë nga një paketë të tillë, kështu që kjo është e dukshme në pjesë të shumta të makinës elektrike Pastaj kemi rrota – kjo Tesla ka hodhi poshtë rollers saj të fabrikës për një sërë rims vjen nga Forgiato . Ne jemi që kanë të bëjnë me rrota Insetto-ECL këtu, të cilat vijnë në një madhësi 22 inç. Duke pasur parasysh gomat profilit të ulët dhe pezullimi ulur e makinës, rims mund të duken edhe më të mëdha.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 14 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.