Mercedes G-Class me emër të ri

0
232
mercedes

Në këto fotografi shihet modeli Mercedes G-Class i modifikuar, për të cilin është përkujdesur kompania që merret me modifikimin e veturave Hofele-Design.

Kjo kompani, këtij modeli ia ka vënë emrin Hofele-Design G-Cross, transmeton Koha.net.

Ndër të tjera, ky Mercedes G-Cross karakterizohet me maskën e përparme të re, mbrojtësit e modifikuar, mbrojtësit anësorë më të zgjeruar, sistemin e shkarkimit të gazrave nga çeliku, amortizatorët e modifikuar, dritat LED.

Gjithashtu, G-Cross karakterizohet edhe me rrotat “Reverso” pesëcepësh nga alumini me diametër prej 22-inç, si dhe me interier prej lëkure më cilësore.

Gjithashtu, G-Cross karakterizohet edhe me rrotat “Reverso” pesëcepësh nga alumini me diametër prej 22-inç, si dhe me interier prej lëkure më cilësore.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

five + twenty =