Njihuni me Miss Tuning 2016

0
52

Në një garë të veçantë për kalendarin Tuning 2016, Liane Günter fitoi titullin e Miss Tuning 2016.

Çmimi i këtij konkursi është se Günter kishte një rol udhëheqës në kalendar, pa dyshim me disa poza të nxehta dhe rroba që janë të domosdoshme. Kështu fotografi Max Seam dhe modelja udhëtuan në disa vende të mrekullueshme në Berlin për të bërë fotografitë. Siç e shihni edhe nga fotot, juria e konkursit bëri një punë të shkëlqyer bashkë me Liane, dhe rezultati përfundimtar ishte plotësisht fantastik. Shijojeni! Miss-Tuning-1 Miss-Tuning-2 Miss-Tuning-3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 − 8 =