Fitoni një Audi R8, Mercedes-AMG C63 dhe një VW Tiguan

0
76

  Ndjeheni me fat? Këtu është rasti juaj për të fituar një nga tre shpërblimet unike :super makina Audi R8, Mercedes-AMG C63 hot-rod, dhe i riu crossover VW Tiguan. E vetmja që ju duhet të bëni për të marrë pjesë në konkurs është të merrni pjesë në sondazhin Auto Trophy ku ju duhet të votoni për makinat më të mira në botë. Ky është një studim global i kryer nga pronari i revistës CAR, Media Group Bauer, ku lexuesit nga e gjithë bota mund të votojnë për makinat më të mira në botë. Të gjithë ata që sugjerojnë makinat e tyre të preferuara do të hyjnë në konkurs për të fituar R8, C63 ose Tiguan.

Votimi mbyllet më 4 Nëntor 2015. Ju Urojmë Fat!

Klikoni Këtu për të marrë pjesë në Konkurs. makina ne shitje  

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × four =