Çfarë nget “ëngjëlli” i ri i Victoria’s Secret ?

0
83
Range Rover

Modelia më e re e Victoria’s Secret, Taylor Hill, çmendet pas makinave edhe pse se është vetëm 19 vjeç, është bërë tashmë me një Range Rover Evoque të ri. Modelia nga Kolorado, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, arriti të mbyllë një kontratë multi-milion dollarëshe me markën e famshme Victoria’s Secret.

Edhe pse vetëm 19 vjec, nuk humbi kohë dhe nxitoi për të marrë një Range Rover Evoque me porosi speciale. Crossover-i britanik është i versionit Black Edition, kuqe-zi nga brënda dhe i kushtoi më shumë se $ 70,000. Sipas tmz.com mori këtë makinë mahnitëse e cila bëri premierë në Gjenevë Motor Show si një dhuratë për veten … për ditëlindjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

two − 1 =