Ngisni një BMW, në Goodwood Festival of Speed

0
75

Në festimin e 40 vjetorit të BMW 3 Series, gjashtë prej jush mund të shkojnë në Goodwood Festival of Speed për një përvojë ngarje të BMW si asnjë herë tjetër. Festivali “Goodwood Festival of Speed” është një ngjitje kodre vjetore e cila shfaq automjetet motor racing historike e cila mbahet në ambjentet e Goodwood House, West Sussex, Angli në fund të qershorit ose në fillim të korrikut; ngjarja është planifikuar për të shmangur përleshjet me sezonin e Formula One, duke mundësuar tifozët për të parë makinat F1, si dhe makina dhe motorrë nga historia e Motor Racing. Klikoni KËTU për të marrë pjesë në “Goodwood Festival of Speed”.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × two =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.