Duket si një furgon i thjeshtë, por shikojeni në çka transformohet

0
1897

Në shikim të parë ky furgon duket si një automjet i thjeshtë, por sapo të shihni transformimin e tij do të mahniteni.

Ky automjet nga VW është ideal për këdo që dëshiron të bëjë udhëtime dhe të ketë pak hapësirë me vete.

Siç do ta shihni edhe në videon më poshtë, furgoni transformohet në një shtëpi lëvizëse vetëm me një prekje butoni.

Jo vetëm që ka hapësirë të mjaftueshme për të pushuar, por edhe për të vendosur gjëra të ndryshme si biçikleta.

Shikojeni videon:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 − four =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.