Mercedes vjen me një super koncept për SE Class (Foto)

0
321
koncept

Në ditët e sotme kur teknologjia ka arritur në një shkallë të lartë, prodhuesit e veturave po kërkojnë të bëjnë dizajne të veturave në atë mënyrë që blerësi të mahnitet nga pamja e saj.

Në fakt, shumica e veturave më të shtrenjta pëlqehen më së shumti për shkak të pamjes, pastaj performancës.

Dhe koncepti i Mercedes SE Class, i shfaqur në fotot më poshtë, është diçka që padyshim do t’ju pëlqejë dhe juve.

I dizajnuar nga Daniel Handler dhe Eugen Shclee, vetura është inspiruar nga Mercedes W108.

Ju ftojme te ndiqni Galerine:        (AutoBox.al)

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 − ten =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.