Fotografia e parë Live e Alfa Romeo Giulia

0
60

Vetëm pak minuta më parë ka rrjedhur fotografia e parë Live e modelit të shumëpritur të Alfa Romeo, kjo tregon vetëm pjesën e prapme të saj. Fotoja është marrë ndoshta brënda ambjentit që do të bëhet zbulimi nesër, dhe duke gjykuar nga paraqitjar me rrota të mëdha dhe marmitë të katërfishtë flasim për versionin më të shpejtë të modelit. Gjithashtu, mund të shihni në foto, se makina do të emërohet përfundimisht Giulia. Informacioni erdhi përmes European Patent Office e cila publikoi kërkesën për sigurimin emrin. Aplikimi, me datë 9 qershor. Copat e enigmës ngadalë ngadalë po zënë vendin e tyre. Disa orë kanë ngelur nga zbulimi i saj …

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

six − three =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.