Biçikleta e zgjuar e Ford (Video)

0
132

Ford Motor Company njoftoi të martën planin që ka krijuar për ndërtimin e biçikletës së zgjuar. Janë aq të zgjuara sa ju paralajmërojnë për gropat në rrugë. Prodhuesi Amerikan i makinave që është themeluar që nga viti 1903 na surprizon me progresin e vazhdueshëm dhe bashkëjetesën me teknologjinë. Këtë herë ai prezantoi biçikletën dixhitale-të zgjuar e cila kombinon komoditetin e transportit me informimin e duhur për çiklistin. Do të jeni në gjendje për të përshtatur pajisjen me biçikletën tuaj dhe për t’u lidhur me aplikacionin e kompanisë që të keni kontroll të plotë mbi rrugën dhe gjendjen fizike të çiklistit. Shikoni videon; https://www.youtube.com/watch?v=R4Hiclb18RM

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.