Audi A3 Cabrio XXL

0
1950

Diku tek inxhinieret në Ingolstadt qëndroi një Audi A3 Cabrio . Pa zhurmë më tej ndërtuar Audi A3 ne versionin XXL nga nxënësit e tij – tri radhë vende, tetë pasagjerë dhe kënaqësi maksimale Cabriolet!

Që nga viti 2012, Audi ka shitur gjeneratën e tretë të Audi A3. Dy vjet më vonë, Audi A3 Cabrio. Por çfarë ndodh aktualisht me Audi modelet e vjetra? Në korporaten e faqeve në Facebook tregohen markat e Audi A3 Kabriolet XXL, një copë e vetme me 6 (gjashtë) dyer dhe 8 (tetë) vende me madhësi të plotë të serisë. Ajo është e bazuar në Audi A3 8P Seria, Audi ka ndërtuar nga 2003 deri në vitin 2012. Duke gjykuar nga fotot e postuara në ky ishte një projekt fillestar. Të specializuarit zgjasin trupin e një Audi A3 Cabriolet dhe përfundon hapësirë që rikthehet me një seri shtesë dhe 2 (dy) dyer të tjera. I lartë tipike e butë është më e mundshme ra viktimë e rinovimit. Dhe në fakt, Audi shkruan: “Ajo nuk ka veschließbares të lartë.” Çfarë ndodh me zë individual? Është e sigurt se XXL Audi konvertueshme kurrë nuk shiten. Kërkimet e para hynë tashmë në Facebook dhe u mohua nga punonjësit e mediave sociale. Gjithashtu një prodhim serik është përjashtuar. Për të lënë atë mbledhjen e pluhurit në bodrum do të ishte për të ardhur keq në muze mund të gjendet ndoshta një ëmbëlsirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 + 2 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.