Të ndërtosh një garazh nuk është lirë, dhe nëse nuk e keni një të tillë në shtëpi, të gjitha opsionet tjera nuk do t’ju duhen.

Një kompani italiane ka ndërtuar një garazh revolucionar të quajtur “GazeBox”, i cili ofron një zgjidhje për problemet e lartcekura.

Kjo strukturë e mbron veturën tuaj nga bora, shiu dhe rrezet ultravjollcë, transmeton Gazeta Express.

Për më tepër, garazhi është lëvizës dhe mund të paloset. Ai ka alarm, sistem për ajër të kondicionuar dhe panele solare – i cili kontrollohet me përdorimin e një kontrolluesi në largësi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 5 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.