Xhipi më luksoz dhe më i shtrenjtë në botë (Foto/Video)

0
689

SUV-i më i shtrenjtë në botë ka dalë në shitje i cili kalon shifren e 2.8 milionë dollare.

Vetëm 10 modele Karlmann Kings do të ndërtohen sipas prodhuesit kinez.

Brendësia e kësaj makine të tërheq vëmendjen me sediljet luksoze, një konsolë për të luajtur video-lojra dhe një frigorifer për shampanjën. Shumë nga gjërat brenda kësaj makine, si aspiratori, sediljet, televizori dhe dritat, kontrollohen me anë të një aplikacioni.

AutoBox News ju sjell disa pamje nga kjo “fantazi”, tashmë e kthyer në realitet…
Pasi të shikoni këto pamje jemi të sigurtë që do thoni: Çfarë nuk ka shpikurkaurri

VIDEO

 

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.