Makinat që nuk janë pjesë e tregut për 2015-ën

0
102
Makinat

Risitë e sjella në tregun e makinave ka bërë që këto të jenë disa nga modelet e makinave të cilat nuk do ti shikoni këtë vit në treg. Kjo është një zgjedhje e bërë në bazë të shërbimeve që ato ofronin dhe si një vendim për të sjell ndryshime në markë për vitin që vjen. Shumë marka kanë vendosur të ndërpresin prodhimin e disa modeleve të tyre dhe të lënë të funksionojnë tipat e tjerë të makinave të kompanisë. Duket se ky është një vendim që kompanive mund tju sjell fitim, ose mund të jetë mënyra më e mirë për të punuar dhe për të sjell risi tek këto marka për vitin 2016. Në foto janë dhënë disa nga modelet që nuk do të jenë në tregun e makinave për këtë vit dhe që për një pjesë adhuruesish mund të jetë dhe një lajm i keq.

1. ACURA ILX HYBRID

 acura-ilx-hybrid

2. BMW SERIA 1
170940
3.CADILLAC CTS-V COUPE
 Cadillac CTS Concept
4. LEXUS IS F
Lexus IS-F
Lexus IS-F
5. HYUNDAI ELANTRA COUPE
hyundai-elantra-coupe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − 8 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.