Fotot e para të Audit të ri A1, makina më ideale për familje deri më sot (Foto+Video)

0
367
a1

Audi ka publikuar fotot e para zyrtare të makinës së saj të re A1, që do të dalë në shitje muajin e ardhshëm. Kjo makinë është quajtur si “Makina e vogël më Luksoze e prodhuar ndonjëherë”.

Nëse keni vendosur për të blerë një makinë të re, AutoBox ju sugjeron Audi A1, një makinë e vogël, ekonomike, “luksoze”, praktike dhe ideale për familje.

Designi i saj i mrekullueshëm bën që në shikim të parë të dashuroheni menjëherë me këtë makinë.

Teknologjia e saj në hapat e parë të ndërtimit të një makinë (projektimit), u tha se do ishte e vështirë që ta arrinin qëllimin e saj, por për prodhuesin gjerman Audi cdo gjë është e arritshme dhe sic duket (ne video) është realizuar në mënyrë teper unike. Me pak fjalë prodhuesi gjerman Audi ja ka arritur qëllimit, për të nxjerrë në treg një makinë me teknologji të vecantë nga makinat e prodhuesve të tjerë.

Kujtojmë se Audi A1 është nxjerrë për herë të parë në treg në vitin 2011 duke shënuar shumë sukses me 830 000 shitje deri tani. /AutoBox News

Ndiqni galerinë e Fotove të mëposhtme si dhe Videon në fund të faqes!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + four =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.