Volkswagen Beetle 2016

0
96

Volkswagen Beetle 2016

Duke i bërë homazhet e “Jeans Bug”, të ofruar në vitin 1970, tani “Volkswagen” ka prezantuar versionin special “Denim” të “Beetle” konvertibil, në spektaklin e veturave që u mbajt në Los Anxhelos vitin e kaluar. I kufizuar me vetëm 2,000 njësi, vetura vjen me disa specifika dhe përmirësime të reja, që e bën të jetë e preferuara juaj, sikurse të ishin një palë xhinse të preferuara nga marka “Levis”. Sot në “Volkswagen” kanë bërë me dije se blerësit duhet të paguajnë 24,467 euro, përfshirë destinimin, për modelin “2016 Beetle Convertible Denim”, edicionin special. Gjysma e modeleve “2016 Volkswagen Beetle Convertible Denim” do të shiten me ngjyrën “Pure White”, derisa të tjerët do të kenë ngjyrën “Stonewashed Blue”. Pa marrë parasysh ngjyrën, të gjitha do të vijnë me 170 kuaj fuqi, me motor 1.8- litra dhe me transmision me gjashtë shpejtësi, automatik. Pajisjet standarde përfshijnë ekranin prej 12.7 centimetra, kamerën nga prapa dhe rrota prej 43.18 centimetra. “2016 Volkswagen Beetle Convertible Denim” me çmim prej 24.467 eurosh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 5 =