Top 10 makinat me ambjent të brendshëm më të mirë për 2015, sipas Ward’s Auto

0
140
makinat

Ashtu si çdo vit, këtë vit, Ward’s Auto njoftoi 10 makinat me ambjentin më të mirë të brendshëm për 2015. Ward’s nuk e ka zgjedhur fituesin, dhe i ka renditur makinat sipas alfabetit, të cilat janë:

  • ’14 BMW i3  ($52,550)

  • ’15 Chrysler 300C Platinum  ($51,175)

  • ’15 Ford F-150 King Ranch  ($60,675)

  • ’15 GMC Canyon SLT  ($40,465)

  • ’15 Honda Fit EX-L  ($21,590)

  • ’15 Jeep Renegade Limited  ($33,205)

  • ’15 Kia Sedona SXL  ($43,295)

  • ’16 Mazda6 Grand Touring  ($33,395)

  • ’15 Mercedes C400  ($65,000)

  • ’15 Nissan Murano SL  ($41,905)

Në listë ka makina që kushtojnë nga $ 21,590 dhe shkojnë deri në $ 65,000. Cili eshte mendimi juaj? Duhet të përfshihen makina të tjera në listën e këtij viti? Më shumë detaje mbi mënyrën se si përzgjedhja është bërë i Top 10 i brendësisë së makinave, nga 42 që ishin fillimisht në listë, ju mund të gjeni në faqen e Ward’s Auto, këtu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + 17 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.