Mercedes prezanton konceptin e bishës X-Class

0
191

Gjigandi i prodhimit të veturave Mercedes, ka prezantuar konceptin e bishës X-Class.

Vetura do të jetë super e fuqishme me rrota 22-inç që sigurojnë udhëtim të rehatshe.Dizajni i brendshëm dhe komoditeti i veturës do të jenë në nivel dhe si gjithmonë – Mercedes ka treguar se rëndësi të veçantë i ka kushtuar sigurisë së veturës.

Shikoni fotografitë dhe njihuni me Mercedes X-Class

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen + 12 =