Mercedes prezanton konceptin e bishës X-Class

0
242

Gjigandi i prodhimit të veturave Mercedes, ka prezantuar konceptin e bishës X-Class.

Vetura do të jetë super e fuqishme me rrota 22-inç që sigurojnë udhëtim të rehatshe.Dizajni i brendshëm dhe komoditeti i veturës do të jenë në nivel dhe si gjithmonë – Mercedes ka treguar se rëndësi të veçantë i ka kushtuar sigurisë së veturës.

Shikoni fotografitë dhe njihuni me Mercedes X-Class

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

two + 15 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.