Ju prezantojmë Range Rover e Ri Sport

0
102

Range Rover i ri është më i lezetshëm se kurrë më parë.

Range Rover Sport duket më muskolozë dhe do të ju lë përshtypje pozitive gjatë ngasjes edhe në off-road.Motori i ri V8 5.0L do të prodhoj 510 kuaj fuqi, ndërsa shpejtësia maksimale arrin në 249 km/h. Makina ka shumë hapësirë në brendinë e tij, dhe ju do të gjeni të gjitha ato që kërkoni në një makinë, duke filluar nga infotainment deri te dizajni i shkëlqyeshëm.Çmimi bazë është 72.950 dollar i cili mund të ndryshoj sipas dëshirës dhe kërkesës së blerësve. Range Rover 00 00 (2) Range Rover Range Rover Range Rover

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + 19 =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.